Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISC DEBITAT INOX 125x1
- Număr anunț
- DA21016928
- Autoritate contractantă
- TERMO CRAIOVA SRL (CUI RO30818118)
- Furnizor / câștigător
- COMAT DOLJ SA (CUI RO3730611)
- Cod CPV
- 42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,30 RON
- Valoare atribuită
- 11,30 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 14:51
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11,30 RON
din 11,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro