Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIONARE TELEMEA DE VACA
- Număr anunț
- DA20822865
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- DUMAR INTERNATIONAL SRL (CUI RO14541545)
- Cod CPV
- 15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571,20 RON
- Valoare atribuită
- 571,20 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 13:23
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
571,20 RON
din 571,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro