Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROTAVAPOR CU CONDENSATOR VERTICAL PENTRU DISTILARE LA REFLUX SI ACCESORII

Număr anunț
DA21018265
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI RO12062074)
Cod CPV
38436200-2 · Evaporatoare rotative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.100 RON
Valoare atribuită
26.100 RON
Data publicării
14.08.2018 07:23
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.100 RON

din 26.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.