Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SARMA + BUTELIE CORGON
- Număr anunț
- DA21020881
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI RO427304)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
- Cod CPV
- 44612100-4 · Butelii de gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.795 RON
- Valoare atribuită
- 1.795 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 10:52
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.795 RON
din 1.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro