Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE PALETAT

Număr anunț
DA21020166
Autoritate contractantă
COMUNA VISEU DE JOS (CUI 3627889)
Furnizor / câștigător
LAZ & STEF SRL (CUI RO17225229)
Cod CPV
44172000-6 · Folii (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,82 RON
Valoare atribuită
37,82 RON
Data publicării
14.08.2018 10:12
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,82 RON

din 37,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.