Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de gaurit si insurubat Bosch GSR 18-2-LI Plus, 18 V, 3 Ac, 1.5 Ah + BONUS 1 set de 25 biti

Număr anunț
DA20832551
Autoritate contractantă
ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
Furnizor / câștigător
ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989 RON
Valoare atribuită
989 RON
Data publicării
12.07.2018 13:26
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

989 RON

din 989 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.