Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polizor unghiular Bosch Professional GWS 1000, 1000 W, 11000 RPM
- Număr anunț
- DA20832420
- Autoritate contractantă
- ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
- Furnizor / câștigător
- ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
- Cod CPV
- 42631000-8 · Masini-unelte de finisare a metalelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,99 RON
- Valoare atribuită
- 395,99 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 13:20
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
395,99 RON
din 395,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro