Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa vacuum cositor ProsKit 8PK-366N-G, dimensiune ∅26 x 205 mm

Număr anunț
DA20828667
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
Cod CPV
42660000-0 · Unelte pentru lipire, lipire puternica si sudare, dispozitive si echipamente de detensionare la suprafata si pulverizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,44 RON
Valoare atribuită
55,44 RON
Data publicării
12.07.2018 10:14
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,44 RON

din 55,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.