Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cadru topgun cu scarita
- Număr anunț
- DA21022452
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM FANTASTIC S.R.L. (CUI RO18946886)
- Cod CPV
- 45223820-0 · Elemente si componente prefabricate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.007,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.007,60 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 12:18
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.007,60 RON
din 4.007,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro