Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale
- Număr anunț
- DA21022425
- Autoritate contractantă
- COMUNA LOVRIN (CUI 4914116)
- Furnizor / câștigător
- MISARO CONSTRUCT SRL (CUI RO21567742)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.250,51 RON
- Valoare atribuită
- 40.250,51 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 12:17
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.250,51 RON
din 40.250,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro