Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de refatadizare imobil
- Număr anunț
- DA20808244
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- TIBOLIMP SRL (CUI 4004781)
- Cod CPV
- 45443000-4 · Lucrari de fatade (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.202,80 RON
- Valoare atribuită
- 47.202,80 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 09:42
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47.202,80 RON
din 47.202,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro