Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lacat Cantina Sociala

Număr anunț
DA20825777
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Slobozia (CUI 17197579)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44521210-3 · Lacate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,10 RON
Valoare atribuită
10,10 RON
Data publicării
11.07.2018 15:58
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,10 RON

din 10,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.