Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de prevenire a incendiilor,Servicii consultanta in domeniul securitatii muncii

Număr anunț
DA21014890
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
LESSID CONSULTING SRL (CUI 27914999)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.800 RON
Valoare atribuită
40.800 RON
Data publicării
13.08.2018 12:46
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.800 RON

din 40.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.