Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cursuri de formare profesionala

Număr anunț
DA21008246
Autoritate contractantă
COMUNA SINTANA DE MURES(Primaria Sintana de Mures) (CUI 4323349)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.474,91 RON
Valoare atribuită
3.474,91 RON
Data publicării
10.08.2018 12:50
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.474,91 RON

din 3.474,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.