Ofertă acceptată Cumpărare directă

scule

Număr anunț
DA20831660
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.473,70 RON
Valoare atribuită
3.473,70 RON
Data publicării
12.07.2018 12:41
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.473,70 RON

din 3.473,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.