Ofertă acceptată Cumpărare directă

VAR, COLORANT, AMORSA, CM 11,VAR, COLORANT, VOPSEA

Număr anunț
DA20828811
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CIUCURENCU TULCEA (CUI 25867190)
Furnizor / câștigător
ALVARO CONS SRL (CUI RO22156222)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.128,92 RON
Valoare atribuită
1.128,92 RON
Data publicării
12.07.2018 10:21
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.128,92 RON

din 1.128,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.