Ofertă acceptată Cumpărare directă

sarpe desfundat tevi, presostat, niplu, Tn-uri, ciment

Număr anunț
DA20827700
Autoritate contractantă
SCOALA CLASELE I-VIII TUPILATI (CUI 17993340)
Furnizor / câștigător
PIN IMPEX SRL (CUI 7031098)
Cod CPV
45215100-8 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,68 RON
Valoare atribuită
122,68 RON
Data publicării
12.07.2018 09:27
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,68 RON

din 122,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.