Ofertă refuzată Cumpărare directă

Parchet Intretinere Reparatii

Număr anunț
DA20825980
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ION NISTOR (CUI 4327081)
Furnizor / câștigător
EMA - NELCOR SRL (CUI RO15258025)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.609,59 RON
Valoare finală
5.609,59 RON
Data publicării
11.07.2018 16:25
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 16:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.