Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie Kit tastaura + Mouse Genius KM130, USB, Negru [G-31330210100]

Număr anunț
DA21021119
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,84 RON
Valoare finală
252,06 RON
Data publicării
14.08.2018 11:04
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.