Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport aerian

Număr anunț
DA21019634
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Ilfov (CUI 16771966)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA PENTRU COPII TALENTATI "MELORITMIC" (CUI 18199705)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
27.000 RON
Data publicării
14.08.2018 09:43
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.000 RON

din 27.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.