Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,1% sub estimat
Intretinere si reparatii curente zid de sprijin str. ARCULUI
- Număr anunț
- DA20812195
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- FLUMY TRANS S.R.L. (CUI 14528147)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 98.930,67 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2018 12:54
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
98.930,67 RON
din 100.000 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 1.069,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.