Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere autovehicul de transport de persoane cu sofer

Număr anunț
DA21014545
Autoritate contractantă
CENTRUL DE LOCUINTE SI SPRIJIN PENTRU TINERI (CUI 15339669)
Furnizor / câștigător
EUROVIP SRL (CUI RO15502218)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,64 RON
Valoare atribuită
299,64 RON
Data publicării
13.08.2018 12:25
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,64 RON

din 299,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.