Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII

Număr anunț
DA20820574
Autoritate contractantă
TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
784,53 RON
Valoare atribuită
784,53 RON
Data publicării
11.07.2018 11:40
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

784,53 RON

din 784,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.