Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere si reparatii curente, a cladirilor, a dotarilor si a instalatiilor electrice,de apa,etc.

Număr anunț
DA20825266
Autoritate contractantă
COMUNA CATA (CUI 4801370)
Furnizor / câștigător
PRESTĂRI SERVICII CAŢA SRL (CUI 31362639)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
11.07.2018 15:20
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.