Ofertă acceptată Cumpărare directă

SGA MS -Reparare si intretinere instalatie de gaz

Număr anunț
DA20817295
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
GETINSTAL (CUI RO21521192)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,44 RON
Valoare atribuită
541,44 RON
Data publicării
11.07.2018 09:09
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,44 RON

din 541,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.