Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta si reparare a sistemelor de detectie si avertizare la incendiu
- Număr anunț
- DA20815582
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- SMART GENERATION VIDEO RO SRL (CUI RO31390884)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 15:48
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro