Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese schimb compatibile cu instalatiile Rx JOLLY 15R si POLYMOBIL PLUS

Număr anunț
DA21012788
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
KARITRAV C.O. SRL (CUI RO18779567)
Cod CPV
31700000-3 · Accesorii electronice, electromecanice si electrotehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.310 RON
Valoare atribuită
6.310 RON
Data publicării
13.08.2018 10:46
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.310 RON

din 6.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.