Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CAZARE - STATIUNEA NEPTUN perioada 05-08-2018 / 12-08-2018
- Număr anunț
- DA20823164
- Autoritate contractantă
- COMUNA VARASTI (PRIMARIA VARASTI) (CUI 5026710)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.838 RON
- Valoare atribuită
- 2.838 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 13:36
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.838 RON
din 2.838 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro