Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Actualizare soluției integrate de protecție în rețea tip UTM – FortiGate 240D FortiGate-240D
- Număr anunț
- DA21017624
- Autoritate contractantă
- DEPARTAMENTUL PENTRU LUPTA ANTIFRAUDA (CUI 28484059)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO INNOVATIONS S.R.L. (CUI RO27895927)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.730 RON
- Valoare atribuită
- 10.730 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 15:41
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.730 RON
din 10.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro