Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE AUDIT FINANCIAR

Număr anunț
DA21020685
Autoritate contractantă
CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
Furnizor / câștigător
FINEVEX SRL (CUI RO6483109)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.587,53 RON
Valoare atribuită
35.587,53 RON
Data publicării
14.08.2018 10:40
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.587,53 RON

din 35.587,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.