Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Evenimente ,,Intalnirea cu Fii Satului Ieud"

Număr anunț
DA21016167
Autoritate contractantă
Comuna Ieud (Consiliul local Ieud) (CUI 3626956)
Furnizor / câștigător
MTC EVENT&ROLL S.R.L. (CUI 36765489)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.000 RON
Valoare atribuită
77.000 RON
Data publicării
13.08.2018 14:01
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.000 RON

din 77.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.