Acasă · Licitații
· Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Igenizare si curatenie in satele de pe raza Comunei Brincoveni
- Număr anunț
- DA20822583
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRÎNCOVENI (PRIMARIA COMUNEI BRÎNCOVENI OLT) (CUI 4984529)
- Furnizor / câștigător
- CIOBANU C.M. VASILICA PFA (CUI 34960114)
- Cod CPV
- 90600000-3 · Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 13:10
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro