Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrari eficientizare energetica cladire CAMIN CULTURAL

Număr anunț
DA35211057
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA ROMANA (CUI 4562206)
Furnizor / câștigător
NICAVER INSTAL S.R.L. (CUI 40946564)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
216.900 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
08.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216.900 RON