Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de supraveghere a lucrarilor de C+M prin diriginte de santier
- Număr anunț
- DA20824696
- Autoritate contractantă
- Comuna Galicea (CUI 2541118)
- Furnizor / câștigător
- HIDROTOP SRL (CUI RO18003310)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 14:52
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.600 RON
din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro