Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare DALI reabilitare si amenajare sediu

Număr anunț
DA20822182
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI HARGHITA (CUI 4245755)
Furnizor / câștigător
BIA ZAHARESCU CRISTIAN - GHEORGHE (CUI 20748783)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.300 RON
Valoare atribuită
8.300 RON
Data publicării
11.07.2018 12:53
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.300 RON

din 8.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.