Ofertă acceptată Cumpărare directă

Festivalul National Dracula Music Contest, editia III, Bran

Număr anunț
DA20830477
Autoritate contractantă
Comuna Bran (CUI 4688736)
Furnizor / câștigător
Asociatia Belle Arti (CUI 29325493)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
12.07.2018 11:40
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.