Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Proiectare si executie "Consolidare si Refacere DC 74 in punct faptic Maria pe o lungime de 30m
- Număr anunț
- DA21007687
- Autoritate contractantă
- Comuna Panatau (CUI 4154320)
- Furnizor / câștigător
- CONFERIC SRL (CUI RO3868283)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272.470,59 RON
- Valoare finală
- 272.470,59 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 12:17
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.