Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Formarea profesionala în domeniul control intern managerial (SCIM) conform OSGG 600/ 2018
- Număr anunț
- DA20828149
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "CASUTA POVESTILOR (CUI 18262675)
- Furnizor / câștigător
- MY CONSULT SRL (CUI 35756890)
- Cod CPV
- 80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 09:48
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro