Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet consumabile motounealta Husqvarna 545RX

Număr anunț
DA21005479
Autoritate contractantă
GOSPODARUL MITRENI SRL (CUI RO35230738)
Furnizor / câștigător
CASA CU LEGUME SRL (CUI RO25304781)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,61 RON
Valoare finală
233,61 RON
Data publicării
10.08.2018 10:16
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
15.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.