Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE CONTRACT SERVICII DERATIZARE SUBUNITATI D.A.S.C.
- Număr anunț
- DA20832853
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA COMUNITARA LUGOJ (CUI 16817664)
- Furnizor / câștigător
- AGRO CLEAN FIT SRL (CUI 36328433)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 13:42
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.800 RON
din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro