Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta privind gestionarea implementarii proiectului“...Scoala nr. 3..."
- Număr anunț
- DA21024315
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- MSDBIZ CONSULTING SRL (CUI 37070226)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.000 RON
- Valoare atribuită
- 29.000 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 14:21
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.000 RON
din 29.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro