Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOSAR CARTON INCOPCIAT CU GHEARA 1/1
- Număr anunț
- DA21022034
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN SALAJ (CUI 5546225)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,20 RON
- Valoare atribuită
- 4,20 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 11:53
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4,20 RON
din 4,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro