Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare sisteme radiante (otel si aluminiu) cu accesorii
- Număr anunț
- DA20826813
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA (CUI 4350629)
- Furnizor / câștigător
- MAJESTIC COMEXIM SRL (CUI RO1650664)
- Cod CPV
- 44621110-3 · Radiatoare pentru incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.038,51 RON
- Valoare atribuită
- 3.038,51 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 08:28
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.038,51 RON
din 3.038,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro