Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reactivi agenti diagnostici si de prelucare probe cito-histopatologice
- Număr anunț
- DA21023020
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.879 RON
- Valoare atribuită
- 30.879 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 12:59
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.879 RON
din 30.879 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro