Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop V130-15IKB Intel Core Kaby Lake i5-7200U Geanta ultrabook 15.6" Case Logic LICENTA WIN 10 H
- Număr anunț
- DA21024041
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA COCORASTII MISLII (CUI 28957726)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE SERV SRL (CUI RO17821493)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.225,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.225,90 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 14:05
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.225,90 RON
din 3.225,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro