Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de doborat, taiat, incarcat si transport lemne de foc

Număr anunț
DA20830449
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BALC (CUI 21539475)
Furnizor / câștigător
MAGIROS SRL (CUI RO15647847)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806,40 RON
Valoare atribuită
16.806,40 RON
Data publicării
12.07.2018 11:38
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.806,40 RON

din 16.806,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.