Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparare video proiector
- Număr anunț
- DA20824060
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Iasi (CUI 4701584)
- Furnizor / câștigător
- AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI RO16994054)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,13 RON
- Valoare atribuită
- 336,13 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 14:20
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 16:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336,13 RON
din 336,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro