Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa alimente

Număr anunț
DA20812670
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "SF. IERARH NICOLAE"BICAZ (CUI 2614473)
Furnizor / câștigător
BANSIMEX PROD S.R.L. (CUI RO2652388)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.873 RON
Valoare atribuită
4.873 RON
Data publicării
10.07.2018 13:18
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.873 RON

din 4.873 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.