Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carburant vrac

Număr anunț
DA20827225
Autoritate contractantă
COMUNA PREUTESTI (PRIMARIA) (CUI 5645490)
Furnizor / câștigător
PETRIMAR OIL-COM SRL (CUI RO7237200)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.695,50 RON
Valoare atribuită
5.695,50 RON
Data publicării
12.07.2018 08:58
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.695,50 RON

din 5.695,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.