Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pungi urinare 2000 ml cu valva evacuare
- Număr anunț
- DA20836629
- Autoritate contractantă
- SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
- Cod CPV
- 33141615-4 · Pungi pentru recoltarea urinei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27,60 RON
- Valoare atribuită
- 27,60 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 09:14
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27,60 RON
din 27,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro